ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWE


 

Zapraszam Cię na sesje masażu MER (Myofascial Energetic Release), czyli mięśniowo – powięziowego rozluźniania energetycznego.


       Dzięki głębokiej pracy z ciałem, już po pierwszej sesji, możesz powiększyć sprawność ruchową nadmiernie spiętych, czy wręcz nieruchomych obszarów w ciele, doświadczyć ulgi w chronicznym lub powtarzającym się bólu, poczuć przypływ energii i sił witalnych.

       Twoje ciało zacznie się rozluźniać - od pierwszych warstw tuż pod skórą, aż go głębszych mięśni posturalnych, odpowiadających za właściwą, wolną od napięć postawę ciała.

       Za zrelaksowanym ciałem pójdzie Twój system nerwowy, który się uspokoi a głowa zacznie "odpuszczać".

       Nasz system powięziowy to taki "wewnętrzny płaszcz", który otacza organy wewnętrzne, mięśnie, naczynia limfatyczne, krwionośne... i wiele, wiele innych. Nawet najmniejsze komórki otoczone są powięzią! 

       Sprawny, 100%-owo rozluźniony system powięziowy odpowiada za ogólnie pojętą równowagę naszego ciała oraz nasze ogólne samopoczucie.

       Wyobraź sobie teraz, co dzieje się z tym "płaszczem" po całym dniu? Siedzenie za biurkiem, za kierownicą samochodu, ręce nad klawiaturą komputera, głowa skręcona w jednym kierunku... w wyniku nieprawidłowej postawy ciała, urazów, codziennych przeciążeń fizycznych oraz psychicznych (STRES!!!), struktura powięzi napina się.

       A wzorce bólowe potrafią wędrować po całym ciele, by wreszcie znaleźć sobie stałe miejsce i doprowadzić do patologicznych zmian w tkankach, upośledzając np. zdolność do ruchu, zmniejszając jego zakres.

                   

Jeśli więc masz dosyć przyciasnego, "powięziowego płaszczyka" i chcesz poczuć ulgę w swoim ciele, umów się na sesję w Warszawie (Saska Kępa lub Mokotów) lub w okolicy Radzymina.


ZRÓB PREZENT SWOIM BLISKIM - WYSTAWIAM VOUCHERY PREZENTOWE !